Jakých je 5 znaků, které naznačují, že na rande s mužem je lepší nechodit: znalecký posudek

Date Compressed.jpg Láska a rodina

Mnoho svobodných žen se někdy cítí zoufale, a tak jsou připraveny souhlasit s jakýmkoliv setkáním s mužem, které ani vzdáleně nepřipomíná romantické rande.

Někdy je však lepší strávit jeden večer bez mužské společnosti, protože nevyhnutelně zažijete zklamání.

Jakých 5 příznaků naznačuje, že muž nestojí za to jít na rande?

Za špatného počasí vás volá na procházku

Někteří odborníci v oblasti vztahů dokonce říkají, že nemůžete souhlasit s tím, že se na prvním rande půjdete projít: muž prostě nechce utrácet peníze za každého, koho vezme na „nevěstu“. V tomto případě by měl na schůzky zvát jen ty, které má opravdu rád.

Zvláště byste neměli souhlasit se setkáním s muži, kteří zvou dámy na procházky za špatného počasí. To naznačuje, že ho vaše nepohodlí nezajímá. Peníze na šálek čaje v kavárně najde i ten finančně nejslabší člověk. To bude znamenat, že má o ženu alespoň skutečný zájem.

datum
Foto: Pixabay

Muž schůzku dvakrát zrušil

Jedno zrušení rande můžete ignorovat: v životě mohou nastat jakékoli okolnosti, na které nejsme pojištěni.

Dvakrát zrušená schůzka by se ale vůbec neměla konat. Muž tak dává najevo, že jste to vy, kdo by s ním měl vyhledat schůzku.

Je také docela možné, že prostě souhlasil se schůzkami, které pro něj byly zajímavější.

Muž vás požádá o návštěvu

Takto se chovají pouze nevychovaní muži, kteří jsou prostě zvyklí používat ženy. Za prvé, takový „návrh“ je intimní povahy, což je pro první rande nepřijatelné, říkají odborníci.

Za druhé to naznačuje, že daná osoba není připravena se o vás starat a raději jde rovnou k věci. Za třetí, takový muž na vás šetří peníze, protože se ani nesnaží nic udělat, aby se rande uskutečnilo.

Muž navrhuje schůzku v autě

Pokud souhlasíte s tímto způsobem trávení času, můžete se ocitnout v nebezpečné situaci. Neznáte toho člověka, takže být s ním sám v omezeném prostoru může být extrémně krátkozraké rozhodnutí.

Ale i když je muž neškodný, taková nabídka by měla být stejně odmítnuta. Slušný člověk by se „neschoval“ do auta s dívkou, na kterou se snaží udělat dojem.

Návrh na schůzku přišel téměř na poslední chvíli

Pokud vás muž požádá, abyste se sešli zítra nebo dokonce ve stejný den, měli byste to ignorovat. To znamená, že ten člověk měl jiné plány.

Protože se s ním ale všechny ženy odmítly sejít, snaží se najít alespoň někoho, s kým by se mohl seznámit.

multidvdorg

Jsem novinář se specializací na poskytování užitečných rad veřejnosti. Můj profil je zaměřen na sdílení praktických informací, které vám mohou pomoci v různých oblastech života.

Rate author
GARUDA