Mixa – expert na citlivou pleť

1696512441 A.jpg Užitečné rady

Mnoho dívek si stěžuje, že mají citlivou pokožku. A proto je pro ně velmi těžké najít vhodnou péči. Je důležité pochopit, že citlivá pleť není problém, ale vlastnost! Funkce, se kterou mixa vám pomůže zvládnout.

Jaké jsou příznaky citlivé pleti?

U citlivé pleti dochází k výraznější reakci na různé faktory, jako jsou změny teplot, chlad, vítr, slunce, hormonální změny a silné emoce, zejména stres. Mohou způsobit erytém, těsnost, suchost, loupání, nepohodlí, nedostatečnost, alergické reakce atd. Citlivost může vyhovovat všem typům pleti, nejen suché. Důvodem je narušení suché „bariérové“ funkce epidermis. Výsledkem je, že agresivní činidla (kosmetika, kongesce) snadno pronikají do epidermis. Kůže se může stát citlivou buď za určitých okolností, nebo to tak může být trvale.

Speciální péče pro citlivou pokožku

Citlivá pleť vyžaduje speciální péči. V tomto případě je lepší vyhnout se kontaktu s vodou z vodovodu, protože je pro pokožku příliš drsná. Kromě toho odborníci doporučují:

♦ co nejčastěji používat termální vodu, nikoli vodu z vodovodu;

♦ make-up se doporučuje smýt micelární vodou nebo odličovacím mlékem pro velmi citlivou pleť Miksa;

♦ používat hypoalergenní produkty, protože je lépe vnímá citlivá pokožka;

♦ vzdát se používání peelingu nebo peelingu. Takové produkty jsou často příliš agresivní pro citlivou pokožku;

♦ hydratace je nezbytná pro péči o citlivou pokožku. Pro každodenní péči používejte Mixa intenzivní hydratační krém-gel pro normální dehydratovanou citlivou pokožku;

♦ pro výživu suché pokožky používejte intenzivní výživný krém Mixa s obsahem petrklíčového oleje, díky kterému bude pokožka hladší, jemnější a pružnější.

Je to ideální volba pro citlivou pokožku mixa niacinamid záře. Krém je ideální pro péči o citlivou, dehydratovanou a velmi suchou pokožku. Receptura produktu byla vytvořena pod lékařským dohledem, aby se minimalizovalo riziko alergií. Krém neobsahuje barviva, parabeny a alkohol. Přípravek hydratuje a tonizuje pokožku, zlepšuje její stav. Pokožka se intenzivně regeneruje a hydratuje. Má lehkou texturu, která nezatěžuje pleť. Dá se použít jako podklad pod make-up i jako pleťový krém.

multidvdorg

Jsem novinář se specializací na poskytování užitečných rad veřejnosti. Můj profil je zaměřen na sdílení praktických informací, které vám mohou pomoci v různých oblastech života.

Rate author
GARUDA