Onkolog Cheremushkin vyjmenoval příznaky rakoviny ledvin

1697525118 Kamani V Babretsite E1650548488244 2.jpg Všechny novinky

Vzhledem k tomu, že ledvina je umístěna v retroperitoneálním prostoru, je téměř nemožné určit rakovinu tohoto orgánu v počáteční fázi.

Časným příznakem onemocnění může být krev v moči, ale nejčastěji je viditelná pouze pod mikroskopem. FederalPress se od onkologa Jevgenije Čeremuškina dozvěděl, jaké příznaky naznačují nádorový proces v dalších fázích.

Lékař vysvětlil, kdy výživové doplňky škodí, místo aby pomáhaly

„Bolest a nápadný nádor nejsou rané projevy. Slabost, hubnutí, horečka nízkého stupně – to vše také naznačuje, že se nádorový proces vyvíjí a dává celkové příznaky intoxikace,“ řekl lékař.

V 75 % případů je rakovina ledvin detekována s metastázami, poznamenal Cheremushkin, proto je důležité, aby člověk dostal potřebnou terapii a nemoc byla pod kontrolou.

Dnes je k léčbě rakoviny tohoto orgánu vyvinuto mnoho skupin léků (cílený účinek, obecný účinek) a obecně umožňují lidem žít dostatečně dlouho, dodal onkolog.

/zdrave.to

Dejte like zdrave.to i na Facebooku, kde najdete mnohem více užitečného a zajímavého čtení!

multidvdorg

Jsem novinář se specializací na poskytování užitečných rad veřejnosti. Můj profil je zaměřen na sdílení praktických informací, které vám mohou pomoci v různých oblastech života.

Rate author
GARUDA