Přesný horoskop Psa na rok 2023 Králíka ve všech oblastech života!

Goroskop 012.jpg Všechny novinky

Přichází rok 2023, který přejde pod záštitu Králíka. Jak bude vycházet se Psem? Pokud věříte prognózám astrologů, bude tato symbióza velmi úspěšná. Potřebujete jen trochu trpělivosti – a vše, co bylo plánováno, se určitě splní!

V tomto článku:

Obecné trendy pro rok 2023

Pro Psy bude letošní rok časem kompromisů a objevování, zdokonalování a sebepoznání. Pomalost a dobrá povaha domácího predátora se podřídí měkkým příkazům rozumného hlodavce, v důsledku čehož budou všechny nedokončené záležitosti dokončeny a všechna já budou tečkovaná.

Není třeba se změn bát – stačí rozlišovat, co je nutné a co je zbytečné. Pokud máte dostatek inteligence a trpělivosti následovat pokyny hvězd, výsledky mohou být docela dobré a v některých oblastech života dokonce překvapivé. Rok 2023 vám přináší především příjemné novinky a události – zasloužíte si je.

Horoskop lásky pro psy

Přestože se králíci v životě vyznačují svou milující povahou a neúnavností, horoskop letos nepředpovídá kataklyzmata a otřesy, sopky emocí a gejzíry vášní. To jistě osloví klidné Psy, kteří dají přednost klidnému teplu rodinného krbu před plápolajícími ohýnky náhodných dobrodružství.

Bez smutných událostí se to nestane: ti, kteří to dlouho plánovali, se rozloučí. To ale podle horoskopu dokonale zapadá do programu očisty a zbavování se přebytečných a nepotřebných věcí. Toxický vztah, který vám dlouhou dobu otravoval život, konečně skončí. Nespěchejte hledat novou lásku: nejprve musíte podstoupit detoxikaci – uvolnit se, rozhlédnout se a hluboce do sebe. Zkoušky vás učiní silnými a optimistickými – což není překvapivé: koneckonců, psi se nikdy nevzdávají.

A pokud nemáte a nikdy jste neměli pár, přišel váš čas! Pokračujte a králík vám pomůže.

Jen nemusíte brát předmět svého soucitu útokem, jako pevnost nebo nájezd jako kavalérie Semjona Mikhalycha Budyonného. Spojení svazků letos usnadní vztahová romantika: květiny, zmrzlina, kempování s přespáním ve stanu a v zimě bruslení a kluziště s hudbou.

Horoskop zdraví

Zuby budou letos vyžadovat zvláštní pozornost: pro psy je to výrobní nástroj, ale pro králíka je to bolavé místo. Neví se přesně, kdy a co vás bude trápit, ale je lepší nečekat a neotálet, ale zajít k zubaři na začátku roku. Prevence není nikdy příliš a dobré zuby znamenají krásu a kouzlo úsměvu, před kterým podlehne i pár nepřátel.

V květnu a listopadu hvězdy doporučují týden na dietu: je to nutné k očištění těla a normalizaci hmotnosti.

V této době stojí za to přejít na džusy a rostlinné potraviny, fermentované mléčné výrobky. Jedlíkům masa se doporučuje alespoň na pár dní dopřát si čerstvou zeleninu a ovoce a zříci se těžkých tučných jídel.

Při sportování jsou možná drobná zranění, kterým se lze vyhnout, pokud budete opatrní a shromážděni. Jinak se nečeká nic vážného, ​​chronická onemocnění se nezhoršují a pokud se něco stane, půjde o drobné úrazy v domácnosti typu „hojí se jako pes“.

Peněžní horoskop 2023

Psům obecně nejsou peníze zrovna lhostejné, spíše k nim mají filozofický postoj. V roce 2023 se však doporučuje přehodnotit své názory. A pak vás čeká příjemné zjištění: tento kov není tak opovrženíhodný – zvlášť když se vám díky příznivé souhře okolností podaří ušetřit nemalé sumy a utratit je na realizaci nějakého svého dávného snu.

Hvězdy radí, abyste si stokrát promysleli, než si vezmete bankovní půjčku, zvláště velkou.

V případě naléhavé potřeby je lepší půjčit si peníze od přátel a známých. Obecně ale o velké sumy nouze nebude a mnohé akvizice v menším měřítku najednou odmítnete ve chvíli, kdy už vaše ruka sahá po peněžence – najednou si uvědomíte, že ji nepotřebujete.

Psí horoskop na rok 2023 říká, že výhry v loteriích, nálezy, úspěšné nákupy a zvýšení platu jsou zvláště ke konci roku velmi pravděpodobné: Králík nebude šetřit drahými a hodnotnými dárky, aby po sobě zanechal dobrou vzpomínku. .

Předpověď podle měsíce

Název měsíce Předpovědi astrologů na rok 2023
leden Prázdniny rychle utečou, ale každodenní život bude docela stresující. Je možné, že některé problémy, o kterých se předpokládalo, že v minulém roce zůstaly, náhle vyskočí z rohu. Ale nebojte se: nekoušou a rychle zmizí, tak jak přišli.
Únor Stojí za to věnovat zvláštní pozornost vašemu zdraví – a nejen chránit se před podchlazením, ale také pečlivě naslouchat svému blahu. Nebude na škodu zajít k doktorům a nechat se vyšetřit. Ve volném čase je nejlepší zábavou čtení a komunikace s blízkými.
březen Možná bude začátek jara pro mnohé ve znamení obratu o 180 stupňů a dramatických změn, od barvy vlasů až po působiště. Nespěchejte a nenásledujte svůj první impuls: stojí za to všechno z minulosti hodit přes palubu?
duben Měsíc nejúspěšnějších nákupů. Tak úspěšné, že mnozí ztratí hlavu a nakoupí spoustu zcela nepotřebných věcí. Ale ty mezi ně nepatříš, že ne? Ovládej se! Navíc budete potřebovat peníze na domácí práce: z ničeho nic vás posedne démon zlepšení.
Smět Příbuzní Psů usoudí, že právě teď je potřeba domluvit schůzku a vyvětrat dlouholeté křivdy, které se nahromadily za předchozí roky. Nezasahujte a nechte je mluvit, budou vás za to milovat ještě víc. Nad tím vším budete – částečně díky vrozené lenosti.
červen Romantický vrchol roku, čas vzrušujících setkání a nových známostí. Podvodníci a další nechutní jedinci se však pokusí využít vašeho uvolněného stavu, takže se nespoléhejte na první dojmy a prozkoumejte osobu, než jí uvěříte.
červenec Nejlepší čas vyrazit na dovolenou! Hvězdy radí nejezdit na dlouhé cesty – je lepší vybrat si nějaké příjemné, útulné místo blíže k domovu, ke svým rodným kořenům. Klidná dovolená na samotě pomůže nashromáždit bezpečnostní rezervu po zbytek roku.
srpen Hvězdy radí všem věkovým kategoriím, aby tento měsíc strávily s rodinou a přáteli. Ať to není jen komunikace, společné čajové dýchánky a rodinné výlety do kina či divadla, ale také pomoc při řešení problémů a zařizování běžného života. Konec léta je časem posílení vazeb mezi různými generacemi.
září Zatímco podzimní blues ovládlo všechny, Pes běží životem, vesele se drží za ocas jako pistole – a všechno mu vychází! Kariérní postup, vědecké objevy, dlouho očekávané „ano“ jako odpověď – zdá se, že hvězdy jen čekaly na sblížení na tomto místě a v tuto hodinu.
říjen Do konce roku je ještě daleko, ale najednou se dostavuje únava. Jak se s tím vypořádat – hvězdy nedávají přesné pokyny k akci, ale radí, abyste naslouchali svému vnitřnímu hlasu a nedělali to, co nechcete nebo co je nepříjemné. Krátký odpočinek před rozhodujícím průlomem – tak lze hodnotit kondici uprostřed podzimu.
listopad Tento měsíc budou hrát zvláštní roli rady přátel, starších kamarádů a rodičů. Zohlednění jejich slov vám pomůže vyhnout se v budoucnu vážným chybám. Psí horoskop na rok 2023 ale zároveň varuje před možnými drobnými hádkami v rodině a mezi blízkými přáteli
prosinec Pod novoročním stromečkem dostanete dárek, o kterém jste dlouho snili, ale existuje vysoké riziko nachlazení. Proto je potřeba dbát na své zdraví a nevycházet z domu spoře oblečeni – i když se zdá, že venku není taková zima. Je lepší oslavit Nový rok s rodinou: slibuje štěstí a zisk

Horoskop pro psí ženu

Žena v roce Králíka bude velmi v pokušení vyzkoušet city svého muže tím, že bude s někým flirtovat, aby žárlil. Ale pokud věříte astrologům, pak je lepší se těchto neopodstatněných testů zdržet a věřit své intuici. Koneckonců, psí instinkty nikdy nezklamou!

Nezadaným a osamělým lidem tento stejný instinkt umožní, aby se konečně setkali se svou snoubenkou – ale ne na jaře. Kdykoli jindy v roce – prosím, ale na jaře 2023 Králík vypne váš pud sebezáchovy a naléhavě vás pozve do pampy, bohaté na dobrodružství pro všechny příležitosti. Pokud se vás přesto toto volání vašich předků dotkne, budiž, jen pamatujte, že nikdo nezrušil prostředky ochrany před nežádoucími následky.

Pro vdané lidi bude rok plný potíží: touha provést generální úklid bude mít za následek spontánní zahájení tapetování a generálních oprav. Je vysoce pravděpodobné, že se v domě objeví vzácná plemena domácích mazlíčků nebo exotické rostliny, i když někteří k tomu budou muset svého manžela dlouho přemlouvat.

Horoskop pro psího muže

Loajalita je druhé jméno Psa (a pro některé i první). Další důležitou vlastností je důvěra. A ženy toho mohou využít. Někdo si bude chtít dát packu na váš pozemek, někdo se vás bude snažit vodit za nos a krmit nekonečnými sliby – jedním slovem nespěchejte s posledním krokem vedoucím na matriku, pokud vás něco brzdí z tohoto.

A stejně tak nebraňte svému zvířecímu instinktu, aby vás vedl po stopách toho, který se může stát vaším osudem. Pokud jste ji alespoň zahlédli ve třídě, v práci, ve frontě u pokladny a něco se vám zabořilo do hrudi, zkuste ji poznat. Hvězdy tvrdí, že ten najdete v každodenním životě, a ne na dovolené u moře nebo na oslavě narozenin přítele.

Už jste vdaná? Toto je váš rok. Postavte si rodinné hnízdo, obklopte své okolí svou péčí a láskou a nešetřete něžnými slovy. Snad v roce 2023 přibude do vaší rodiny nový přírůstek.

multidvdorg

Jsem novinář se specializací na poskytování užitečných rad veřejnosti. Můj profil je zaměřen na sdílení praktických informací, které vám mohou pomoci v různých oblastech života.

Rate author
GARUDA