Nový rok 2024: co lze a nelze dát – výběr nejlepšího dárku

Shar.jpg Užitečné rady

Říká se, že v roce Draka nemůžete dát jen tak něco. To může přinést do života někoho jiného spoustu problémů.

Bylo by hezké, kdyby dárek přinesl radost. Vzhledem k tomu, že o svátcích se mnoho lidí stává trochu pověrčivými, musíte přemýšlet o tom, jak někoho svým dárkem nenaštvat.

Pojďme si promluvit o nejhorších a nejlepších dárcích na Nový rok 2024.

Nejlepší dárky

1. Oblečení. Sami můžete bezpečně koupit a přijmout jako dárek. Nemusí to být věci s dračí podobiznou. Můžete si koupit něco zeleného, ​​smaragdového nebo modrého.

Míč
Foto: © Belnovosti

2. Dekorace. Je důležité, aby věc nebyla jen chytlavá a jasná, ale lakonická. Přípravkům s červenou barvou je lepší se vyhnout.

3. Knihy. Kniha byla vždy nejlepším dárkem, ale musíte pečlivě studovat vkus osoby, abyste náhodou nedali vysvětlující slovník milovníkovi komiksů. Nebo naopak.

3. Certifikát. To je obecně pole neorané. Můžete dát certifikát za návštěvu kosmetického salonu, za školení, za nákup něčeho atd.

Nejhorší dárky

1. Nikdy nedávejte prázdnou peněženku – ztrapníte se. Říká se, že je lepší dát dovnitř alespoň pár mincí nebo bankovku.

2. Říká se, že nejlepší způsob, jak zkazit dovolenou, je dát hodinky jako dárek. Ať se dá říct cokoli, je to symbol plynutí času. Předpokládá se, že takový dar předznamenává oddělení.

3. Tak-tak dárek – sada vonných svíček. Obecně se věří, že svíčky jsou spojeny s ne nejzábavnějšími událostmi.

4. Nože, stejně jako jiné propichovací a řezné předměty. Je možné, že dárek přinese do života obdarovaného hádky a neštěstí.

5. Musíte být velmi odvážní nebo velmi blízká osoba, abyste dali spodní prádlo na Nový rok.

Jen málo lidí ví, že mezi lidmi takový dar slibuje zradu a oddělení.

Dříve jsme vám řekli, jak vybělit zažloutlý ručník.

multidvdorg

Jsem novinář se specializací na poskytování užitečných rad veřejnosti. Můj profil je zaměřen na sdílení praktických informací, které vám mohou pomoci v různých oblastech života.

Rate author
GARUDA