Přání k 18. narozeninám

0528784001700813830 2105429 1920x1080.webp Všechny novinky

Dosažení zletilosti je považováno za první významnou událost v životě. V 18 letech se člověku otevírají zcela nové obzory – všechny zákazy ztrácejí na aktuálnosti. Při oslavě 18. narozenin opouštějí dívky a chlapci dětství s tím, že jsou nyní dospělí.

Zde jsou nejoriginálnější přání k 18. narozeninám.

Přání k narozeninám pro holčičku

🧁

18, konečně! Ze srdce gratulujeme. Přeji ti štěstí, ale nespěchej dospívat. Život je před vámi, ať je to moře něhy a štěstí, vlny vášně a laskavosti.

🧁

Chci vám poblahopřát k vašim osmnáctým narozeninám. V tento den bych vám chtěl popřát štěstí, které vás celou cestu provází a ani na chvíli vás neopustí. Ať máte vždy spolehlivou podporu a podporu – vaši příbuzní a přátelé. Nechte před sebou otevřít nové životní obzory. Buďte si jisti, že dosáhnete všeho, co si zamanete. Ať je štěstí vždy s vámi.

Přání k narozeninám pro ženu

🧁

18 je jen začátek! Chci ti popřát mnoho dalších! Ať je vaše cesta poseta jen růžemi. Ať láska jde s tebou, vždy tě drží za ruku. Ať nad vámi jasně září hvězda štěstí a nikdy nezhasne.

🧁

Dnes je ti, milá, 18 a kveteš jako růže. Ať je tvé mládí jen lehké, ať k tobě přichází s vřelostí a laskavostí, ať k tobě stále proudí dobrá přání a dary jako řeka! Přeji vám, abyste každého zaujal svou krásou a zazářil jako diamant. Ať vám osud otevře všechny cesty štěstí, abyste dosáhli všeho, našli sami sebe!

🧁

Všechno nejlepší k narozeninám! Osmnáct je ten nejúžasnější věk. Přátelství, láska, mládí, krása – vezměte si ze života vše. Žijte s úsměvem a lehkostí, užívejte si každý den života!

🧁

Je ti 18. Jsi něžná růže! Nebojte se deště a mrazu. Ať vaše krása nikdy nevybledne a ať jste vždy šťastní!

Přání k 18. narozeninám pro kluka

🧁

Všechno nejlepší k narozeninám! Už je vám osmnáct let. Přeji hodně štěstí a rovných cest. Cokoli si zamanete – dosáhněte toho, věřte svým snům, snažte se, odvažte se. Nepochybujte o sobě ani na chvíli a zdoláte všechny vrcholy. Ať je láska ve vašem životě velká, čistá a nadpozemská. Jděte směle do toho, ať máte ve všem štěstí!

🧁

Je ti 18 – ani moc, ani moc málo. Máš celý život před sebou! Nechť je to šťastný začátek světlé, úspěšné a úžasné cesty! Buďte chytří, odvažte se a nikdy se nevzdávejte! Milujte, buďte milováni a buďte vždy silní. Ať nad vámi jasně září šťastná hvězda!

🧁

Dnes je vám již osmnáct, což znamená, že jste nyní muž, ne chlapec. Přeji vám, abyste byli vždy spolehlivou oporou pro ty, kteří s vámi jdou životem. Kéž vás síla a odvaha dovedou k úspěchu, kéž na vaší cestě nejsou žádné překážky. Ať se ti splní všechny sny!

🧁

Dnes vám život otevírá nové obzory. Dětství skončilo. Cesta před námi je dlouhá. Přeji vám, aby to bylo vždy hladké. Splňte si všechny své sny!

🧁

Dnes je ti osmnáct! Stal se skutečným mužem. Přeji vám zdraví, úspěch a po vašem boku jen věrné přátele. Procházejte životem se vztyčenou hlavou. Přeji vám velkou a čistou lásku! Statečně zdolávejte nové výšiny, buďte hrdí na své rodiče! Nikdy se nevzdávejte obtíží a pamatujte, že vás jen posílí.

🧁

Moudrá přání k 18. narozeninám

🧁 V 18 letech je život jako zahrada a připomíná ti jaro, ale nezapomeň na to nejdůležitější: kdo pracuje, má štěstí!

🧁 Važte si svých snů a nevzdávejte se bouřím. Jděte vstříc slunci, usmívejte se! Koupat se v paprscích naděje a slávy! Dnes je vám teprve osmnáct a mládí je velké bohatství, nepromarněte ho! Všechny cesty jsou vám otevřené. Vždy následujte své srdce, jen to povede ke štěstí.

🧁

Kéž slunce svítí jasněji na tyto 18. narozeniny a ať radost ze života překryje šero. Ať je zdraví tím nejlepším darem a štěstí je jeho doplňkem! Přejeme vám lásku, obrovskou a čistou jako slza. Přejeme vám zdraví, pevné a neotřesitelné jako skála! Přejeme vám cestu, kterou jdete se vztyčenou hlavou.

🧁

Už je ti 18 let! Není to věk – je to krása a sen tě volá k létání. Létejte směle, ale važte si mládí. Nezapomeňte, že jej nelze vrátit. Pamatujte, že v životě jsou přátelé a nepřátelé. V životě se toho může stát hodně. Ale 18 ti bude jen jednou v životě!

🧁

Dnes je vám 18 a to je jen začátek nového života. Kéž naděje a síla ve vašem srdci nikdy nezhasne, kéž vždy najdete moudrost a sílu překonat obtíže, i když vaši mysl zaměstnávají pochybnosti. Kéž máte vždy moudrost volit ta nejsprávnější rozhodnutí a vytrvalost jít za svými cíli.

Více: Přání k narozeninám pro dceru

multidvdorg

Jsem novinář se specializací na poskytování užitečných rad veřejnosti. Můj profil je zaměřen na sdílení praktických informací, které vám mohou pomoci v různých oblastech života.

Rate author
GARUDA