Luxusní slupovací maska ​​s bílkem a ubrousky

1519725882 Shutterstock 528222748.jpg krásu a zdraví

Vaječný bílek a ubrousky? Nespěchejte se nechat překvapit, protože budete více ohromeni jejich účinkem na vaši pokožku. Protože bude hladká, svěží, krásná a nekonečně, nekonečně čistá.

Na jeho přípravu potřebujete 1 bílek, 1 měkký ubrousek (třívrstvý kapesník), plochý štětec na nanášení a vidličku na šlehání bílku.

Z jednoho vejce oddělte bílek a žloutek. Bílek dobře rozšlehejte vidličkou a naneste na obličej plochým silikonovým štětečkem (pokud se vám zdá, že jeden bílek je moc na jednu masku, rozdělte si ho a druhou část si nechte na příště).

Na suchý a čistý obličej naneste vrstvu vaječného bílku na celý obličej a krk. Ještě před zaschnutím se kousky ubrousku nalepí na obličej. Je dobré oddělit jednotlivé vrstvy, aby se tenké kousky dobře spojily. Ve skutečnosti ten obličej vypadá trochu divně (ale nenechte se tím ohromit). Pro krásu takto pár minut hledání spolknete.

Po ubrouskové vrstvě opět naneseme bílek. Sekvence se provádí, dokud nejsou hotové všechny tři vrstvy papíru. Dokončete bílkem.

Maska by měla dobře zaschnout. Počkejte alespoň 20 minut

Poté si všimnete, že se vaše pokožka díky proteinu viditelně napne. Papír naopak vytvoří vrstvu, která se následně z obličeje sloupne, totiž peeling vytváří peelingový efekt, který čistí póry a zabraňuje tvorbě černých teček.

Nakonec obličej opláchněte vlažnou vodou, abyste odstranili papír a zbytky vaječného bílku a naneste krém. Obličej zůstává hladký, což je okamžitě cítit. A póry, jak jsme si řekli, jsou dokonale vyčištěné. Pokud masku používáte opakovaně, zaznamenáte i mírný bělící efekt.

multidvdorg

Jsem novinář se specializací na poskytování užitečných rad veřejnosti. Můj profil je zaměřen na sdílení praktických informací, které vám mohou pomoci v různých oblastech života.

Rate author
GARUDA