Vaše babička ho dělá každý podzim a vy ani nevíte, jak roztéká pas!

1519590733 Picture 008.jpg krásu a zdraví

Mnozí mají tento nápoj doma a ani netuší, jak moc může pomoci v boji s kily navíc. Podle studie zveřejněné v časopise Nutrition může sklenice rajčatové šťávy dramaticky snížit váš pas.

Studie zahrnuje více žen, které denně konzumují 280 mililitrů této šťávy, píše ZaZhenata. Výsledky ukázaly, že za pouhých osm týdnů každá žena ztratila 50 % svých tukových zásob. Také většina zkoumaných zhubla více než půl kilogramu tělesné hmotnosti a tento lahodný nápoj navíc reguluje hladinu cholesterolu.

Jak pomáhá rajčatová šťáva při hubnutí?

Rajčatová šťáva obsahuje vysokou hladinu lykopenu, antioxidantu, který zvyšuje produkci metabolického hormonu Rajčata mají velmi nízký obsah kalorií a sacharidů a vysoký obsah vody. Obsahuje také malé množství cukrů, díky čemuž je skvělou alternativou k ovocným šťávám.Výživoví odborníci také zjistili, že rajčatová šťáva je dobrá pro snížení chuti k jídlu.

„Stejně jako jiné ovoce a zelenina i rajčatová šťáva dodává tělu přirozené vitamíny a minerály, což pomáhá přeměnit jídlo na energii a mnohonásobně zrychluje metabolismus.“

Kromě tohoto nápoje byste si však měli dávat pozor i na dietu.

„Pokud do jídelníčku zařadíte rajčatovou šťávu, ale nebudete se starat o ostatní pokrmy, výsledky nezaznamenáte. Do denního jídelníčku byste měli zařadit potravinářské produkty všech skupin, hodně zeleniny a bílkovin a vyloučit průmyslově zpracované potraviny “ / Zdrave.to

multidvdorg

Jsem novinář se specializací na poskytování užitečných rad veřejnosti. Můj profil je zaměřen na sdílení praktických informací, které vám mohou pomoci v různých oblastech života.

Rate author
GARUDA