Odborníci pojmenovali neobvyklou příčinu impotence

1583327473 Erk.png Společnost

Japonští vědci analyzovali faktory, které stojí za vznikem erektilní dysfunkce, a odhalili zvláštní důvod pro vznik impotence. Podle hlavního autora publikace v The Journal of Sexual Medicine, Dr. Shingo Hakateyama, je klíčovým prvkem při nástupu erektilní dysfunkce svalová síla a flexibilita inguinální oblasti.

V tomto ohledu vědci analyzovali data 324 účastníků experimentu, ve kterém měřili délku kroku při chůzi proti výšce, výšku chodidla a rychlost běžného pohybu.

Pokud jste nemocní, po těchto potravinách ani nesahejte – bude to horší

Ukázalo se, že muži s relativně krátkými růstovými skoky měli o 40 % vyšší riziko impotence. Rychlost chůze v tomto případě neovlivňuje sexuální život.

Již dříve byla prokázána souvislost erektilní dysfunkce se slabostí svalů pánevního dna. Nová studie však ukazuje rozšířený obrázek, kdy „zkrácený“ krok může ovlivnit vývoj částí pohybového aparátu v této oblasti.

Pití studené vody je nebezpečné pro srdce

Vědci poznamenávají, že delší krok může být spojen se zlepšenou funkcí krevních cév nebo důvěrou ve vlastní sexuální schopnosti. zdrave.to

Dejte like zdrave.to i na Facebooku, kde najdete mnohem více užitečného a zajímavého čtení!

multidvdorg

Jsem novinář se specializací na poskytování užitečných rad veřejnosti. Můj profil je zaměřen na sdílení praktických informací, které vám mohou pomoci v různých oblastech života.

Rate author
GARUDA