Šokující FOTKY! Učitel vypil 6 energetických nápojů denně, aniž by tušil, co se stane s jeho jazykem

1703222625 1553852031 Image 4267036 128 0.jpg Společnost

Muž z Austrálie zveřejnil na Facebooku obrázek svého jazyka, protože chce varovat každého, kdo zneužívá energetické nápoje jako on, aby okamžitě přestal.

Učitel Dan Royals donedávna pil pět až šest energetických nápojů denně. Pravidelně si čistil zuby a navštěvoval zubaře, ale to ho nezachránilo před výskytem hrozných vředů na jazyku. Faktem je, že každá plechovka jeho oblíbeného nápoje obsahuje 58 gramů cukru, aminokyseliny a rostlinné extrakty, které dohromady dokážou rozežrat tkáně dutiny ústní.

Šest velmi škodlivých nápojů, kterým je třeba se vyhnout

„Jsem kuřák, ale jsem si jistý, že je to kvůli energetickým nápojům. Ukázalo se, že obsahují chemikálie, které doslova ujídají jazyk! Podívejte se na můj jazyk a představte si, co energetické nápoje dokážou udělat s vašimi vnitřními orgány,“ vysvětlil Dan .

16 nejsmrtelnějších potravin, které jíte každý den (ČÁST 2)

Podle studie WHO (Světová zdravotnická organizace) může vzniknout zubní kaz kvůli kyselému pH a vysokému obsahu cukru – tím jsou energetické nápoje známé. Zodpovídají také za citlivost zubů a jak se ukázalo, dokážou doslova sežrat jazyk, jako se to stalo Danu Royalsovi.

Nebyl jediný, kdo trpěl kvůli energetickým nápojům. Před časem jsme vám vyprávěli o studentovi z Anglie, který také vypil asi šest drinků denně a přišel o přední zuby. Doslova hnily a začaly se lámat, když si milovník energetických nápojů vzal pevnou stravu./zdrave.to

Dejte like zdrave.to i na Facebooku, kde najdete mnohem více užitečného a zajímavého čtení pro všechny!

multidvdorg

Jsem novinář se specializací na poskytování užitečných rad veřejnosti. Můj profil je zaměřen na sdílení praktických informací, které vám mohou pomoci v různých oblastech života.

Rate author
GARUDA